Follow me on:

  • fitness-model-look

Mateusz Grzesiak opinie –  czyli jak zostałem zmotywowany do działania?

Czy dokonanie jakichkolwiek zmian w życiu jest łatwe? Na pewno nie. Ale mi się udało. Z tym, że nie byłem w tym wszystkim sam. Musze przyznać, że znaczną część tego wszystkiego zawdzięczam Mateuszowi Grzesiakowi. Wiem, że opinie o Mateuszu Grzesiaku są różne, ale postanowiłem wyrobić ją sobie sam – i nie żałuję.

Wszystko zaczęło się od kiedy w moje ręce trafiła książka jego autorstwa – „Ty myśl. Inaczej zrobią to za ciebie…”. On otworzył moje oczy i przede wszystkim pobudził do myślenia. To nie działa tak, że bezmyślnie podążałem za wszystkim co napisał. Po prostu zacząłem się zastanawiać. Mateusz Grzesiak prezentuje różne opinie , ale dzięki temu sprawiły że chciałem przejąć kontrolę nad moim życiem. Uświadomiłem sobie, że tak naprawdę wszystko może zależeć ode mnie – oczywiście pod warunkiem, że się wezmę za siebie. Naprawdę chciałem czerpać z życia jak najwięcej i sprawić, by to ono było dla mnie powodem do zadowolenia i satysfakcji. Mateusz Grzesiak zbiera różne opinie, jednak ja wiem, że on naprawdę pomógł mi uwierzyć w siebie, w to że naprawdę mogę zmienić moje życie, a co najważniejsze, że mogę przejąć nad nim kontrolę. I przecież on nie narzuca jakiegoś konkretnego działania, a jedynie wskazuje, jak należy myśleć i jak zmienić swój sposób myślenia. I przekonał mnie, że przyszedł najwyższy czas zmienić swoje życie – a dla mnie oznaczało to, że muszę wziąć się za swoje ciało, swoje zdrowie i swój wygląd.

Grzesiak pomógł mi również później. Skorzystałem bowiem z jego szkolenia – szkolenia, które sprawiło, że nabrałem jeszcze więcej energii, więcej siły i więcej motywacji. Te kilka dni, które poświęciłem na jego szkolenie, było jednymi z najważniejszych w ciągu ostatniego czasu. Moje opinie o Mateuszu Grzesiaku tylko się utwierdziły – on naprawdę umie motywować do działania.

Jego szkolenie o tym, jak się motywować było dla mnie przełomem. Podał konkretne wskazówki dotyczące motywacji. Zgodnie z jego radami ustaliłem konkretny cel – ile chcę schudnąć, jak chcę wyglądać, i jak chcę, by teraz wyglądało moje życie. Następnie podzieliłem się tym z moimi bliskimi, tak by oni mogli mnie motywować, ale też kontrolować moje postępy. Ustaliłem także, co da mi osiągnięcie tego celu – kim będę, co będzie mi łatwiej osiągnąć, co stanie się dla mnie możliwe. A wtedy też będę w większym zakresie sobą. Jest też coś co również mnie zaskoczyło, ale też coś bardzo motywującego – zdałem sobie sprawę, że moja praca i osiągnięcie celu może być ważne dla innych, może zmotywować kogoś następnego. To dało mi ogromnego kopa do działania.

Zresztą o wartości tych porad przekonuję się każdego dnia – kiedy spada mi motywacja, myślę o moim celu, o innych czy korzystam z pomocy osób, które są dla mnie wsparciem.

Myślę, że warto też wspomnieć o atmosferze panującej na takim szkoleniu – wszyscy mają takie same opinie. Mateusz Grzesiak jest po prostu mega 😉 . Wszyscy wyczekują szkolenia, wszyscy są pozytywnie nastawieni i wszyscy się wspierają. Chłonęliśmy wiedzę o pozytywnym nastawieniu i uczyliśmy się, jak należy patrzeć na swoje życie.

Mateusz Grzesiak  sprawił, że moje życie stało się lepsze i bardziej wartościowe. Wreszcie czuję, że mam nad nim kontrolę i mam radość z realizowania siebie.

Share

Może Ci się spodobać

Comments

  • Karol

    Written on 24 lutego 2017

    Mateusz Grzesiak to prawdziwy profesjonalista. Byłem na jednym z jego szkoleń, atmosfera jaka tam panuję i jak Matusz potrafi w ciekawy sposób przekazywać informację, sprawia że jego spotkania naprawdę są na najwyższym poziomie.

    Odpowiedz